ترافیک و محتوا

ترافیکِ محتوا :

این ترافیک (استثنائاً) باید سنگین باشه! اگر سایت یا اپلیکیشن پرترافیک و پراستفاده دارید، باید مجموعه خدمات کاراشاب در اتصال امن و خدمات Data Center را در کنار خدمات دیگر کاراشاب امتحان کنید. کاراشاب با امکانِ تأمین اتصال امن به دیتاسنترهای مخابرات و تأمینِ SLA مورد نظر کسب‌وکارهای پرترافیک، می‌تواند خیالی آسوده برای کسب‌وکار شما فراهم کند. صوت، تصویر، فیلم، داده و ارتباطات شما می‌تواند تحت یک ضمانتِ سطح خدمات (SLA) در مرکز داده‌های مخابرات میزبانی شود و بر مبنای ترافیک ایجاد شده، سهم درآمد حاصل شده به حساب کسب‌وکار شما واریز گردد.
استودیو کسب و کار

استدیوی کسب‌وکار:

کسب‌وکارتان را در استدیویی به وسعت ایران توسعه دهید! استدیوی کسب‌وکار کاراشاب محلی برای دسترسی به پتانسیل‌های اتصال و ارتباط، بستر امن داده‌ها، میلیون‌ها کاربر، ده‌ها فضای گسترده در جغرافیای ایران، مشاوره‌های تخصصی و خدماتی به وسعت ایران است. کسب‌وکار شما می‌تواند با استفاده از مجموعه خدمات کاراشاب بسیار سریعتر و با دردسر کمتر توسعه یابد این خدمات شامل در اختیار قراردادنِ زیرساخت فنی، مشاوره فنی، دفتر کار مجازی و خدمات ارتباطی در لایه اول است و در لایه‌های بعدی ایجاد دسترسی به میلیون‌ها کاربر عمومی و خاص مخابرات، در اختیار گذاشتن فضای مناسب در اقصی نقاط کشور، ایجاد دسترسی به مشاوره‌های متنوع حقوقی، کسب‌وکار، دانش‌بنیان شدن و تسهیل استفاده از خدمات دیگرِ مخابرات و کاراشاب و خدماتِ شرکای تجاری کاراشاب است. بر مبنای نیازِ شما، می‌توان راهکاری خاص برای همکاری دوطرفه ایجاد نمود، بخصوص اگر از کسب‌وکارهای دیجیتالِ پرترافیک یا نیازمند زیرساخت‌های ارتباط مخابراتی باشید.
خدمات ارزش افزوده

خدمات ارزش افزوده:

کسب‌وکارت رو با این ارزشهای نایاب، ارزشمندتر کن! استفاده از سیستم ارسال پیامک، خطوط ارائه مشاوره، تلفن گویا، سرشماره‌های رند، خرید تجهیزات ارتباطی امن و خدمات دیگر با اتصال به کاراشاب ممکن است. خدمات بسیاری در کاراشاب وجود دارد که می‌تواند به شکل جداگانه تهیه شده و مورد استفاده‌ی کسب‌وکارها و اشخاص حقیقی قرار گیرد. از جمله این خدمات، استفاده از زیرساخت ارسال پیامک با سرشماره‌های اختصاصی، تهیه و استفاده از خطوط تلفن IN برای ارائه‌ی مشاوره و جمع‌آوری وجوه مشتریان روی قبض تلفن، استفاده از تلفن گویا (IVR)، دسترسی و خرید شماره‌های رند، خرید تجهیزات دارای استاندارد تست در ایران و … است.

کسب‌تل:

اعتبارت با یک خط رند برای مشاوره بالاتره! تخصیص یک خط با سرشماره‌ی ۷۰۷۰ سهم شراکت ۷۰%ی از مشاوره با پشتیبانی ۲۴ ساعته و امکان تعیین ساعت مشاوره. فرصت بی‌نظیر برای مشاوران است. با استفاده از کسب‌تل، می‌توانید با یک شماره‌ی ثابت با سرشماره‌ی ۷۰۷۰ پاسخگوی مخاطبین خود باشید، روی خط پشتیبانی ۲۴ ساعته بگیرید و وجه مشاوره خود را روی قبض تلفن مشتریانتان در پایان ماه، بدون دردسر دریافت کنید. این یک شراکت پرسود و اعتبارساز برای شما خواهد بود. ۷۰% درآمد به حساب شما واریز خواهد شد و شما با یک خط به اسم خود یا سازمانتان، راهِ درآمدزایی مطمئنی ایجاد خواهید کرد.
طراحی و توسعه نرم افزار

توسعه‌ی نرم‌افزار:

پشتت به کدوم تیم نرم‌افزار گرمه؟! در بازار کنونی، خروجی قابل اعتماد، تحویل به موقع و پشتیبانی مطمئن‌تر را جای دیگر سراغ نخواهید داشت. تیم بزرگِ توسعه‌ی نرم‌افزارِ کاراشاب، در پروژه‌های توسعه‌ی محصولات دیجیتال از طراحی تا پیاده‌سازی، همراهی مطمئن است. مسئله‌ی توسعه‌ی نرم‌افزار در بازاری پرتلاطم از نظر منابع انسانی زبده در ایران همواره برای سازمانها وجود دارد، حتی پس از طراحی و توسعه‌ی نرم‌افزار، اگر به خوبی پیش برود، معمولاً دریافت پشتیبانی مناسب از یک تیم خبره، بسیار دشوار است. در کاراشاب با تیمی ۵۰ نفری از طراحان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار که به بزرگترین شرکتها خدمات تخصصی ارائه نموده و پشتیبانی تمام وقت ارائه می‌کند، می‌توان طراحی از طراحی تجربه کاربری تا پیاده‌سازی و پشتیبانی نرم‌افزار را تأمین نمود و اطمینان خاطر داشت که یک تیم متخصص و پایدار، همیشه پشتِ یک محصول خوب، آماده‌ی خدمت هستند.
امنیت شبکه

امنیت شبکه؛

کسب‌وکار شما هم کنار بزرگ‌ترین شبکه‌ی ارتباطی کشور امن‌تره! تأمین امنیت شبکه بخصوص در اتصال به اینترنت با تیمی متخصص که وظیفه‌ی تأمین امنیت بزرگترین شبکه‌ی ارتباطی کشور را دارد، بهتر انجام خواهد شد. کاراشاب تأمین‌کننده‌ی امنیت مهمترین و بزرگترین شبکه‌ی ارتباطی کشور است. این تیم با حضور متخصصان زبده در امر امنیت شبکه، بهترین گزینه برای یافتن مسائل امنیت شبکه، رفع آنها و پشتیبانی از امنیت شبکه شماست.